Jesteśmy małżeństwem od blisko 30 lat. Nasze drogi zawodowe zazębiały się i rozchodziły. Obecnie od 2018 roku razem prowadzimy działalność usługową. Grzegorz zajmuje się wykańczaniem i dekorowaniem wnętrz a Aneta szeroko pojętą gastronomią. Oczywiście wspieramy się nawzajem i duchowo i realnie. Kazde z nas kocha swoją branże. Kazdy klient jest dla nas niepowtarzalny i poświęcamy mu maksymalną ilość czasu, uwagi i starań. Największym naszym osiągnięciem jest zadowolony klient. Daje nam to ogromną satysfakcję bo nasza praca jest jednocześnie naszym hobby. Restauracja Baszta jest usytuowana przy ryneczku.

Nasza restauracja jest dobrym punktem wypadowym na wszelkiego typu wycieczki piesze i rowerowe po turystycznych szlakach . Około 400m poniżej restauracji na starej stacji PKP- Sobótka Zachodnia rozpoczyna się niebieski szlak na Ślęzę który przebiega obok restauracji .
Jedna z ciekawostek Sobotki Zachodniej a zarazem niebieskiego szlaku jest kamieniołom który się znajduje za stacją CPN – jest to w połowie drogi miedzy stacja PKP a Restauracją BASZTA.
Na terenie tego kamieniołomu nagrywano jedną ze scen, słynnego filmu “SAMI SWOI”
Restauracja nasza może być również miejscem odpoczynku po całym dniu wędrówki po Ślęzy.
Schodząc ze Ślęży niebieskim szlakiem zwiedzacie Państwo po drodze Zamek w Górce a następnie trafiacie do nas , gdzie możecie zjeść smaczny obiad , wypić kawkę, grzane lub zimne piwo i powspominać wędrówkę po magicznej Górze Ślężan.

Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych – imieniny, spotkania po latach, wesela, chrzciny, komunie…Każde przyjęcie jest inne i to Państwo macie możliwość decyzji o kolorystyce i dekoracjach stołów biesiadnych.

 

Oferujemy bogate i urozmaicone menu .Jesteśmy elastyczni i zawsze gotowi spełnić wszystkie Państwa wymagania i marzenia.

Dysponujemy salą balową na 140 osób, kącikiem kawiarnianym, wyposażonym w wygodne sofy oraz jedną z największych w okolicy, scenę muzyczną.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 11.00 do 22.00 (? ). Każdy klient jest dla nas indywidualnością, któremu poświęcamy maksymalny czas, uwagę i jakość naszych produktów.

Wyjdziecie Państwo od nas syci i zadowoleni, i nie tracąc za dużo z kieszeni, ponieważ posiłki mamy najtaniej w okolicy więc z miła chęcią wrócicie do nas znowu.

Jak do nas trafić ? Znajdziecie Państwo dokładny opis na podstronieKontakt .